Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі укомплектованість лікарями сімейної медицини на сьогоднішній день складає 85% (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одесі укомплектованість лікарями сімейної медицини на сьогоднішній день складає 85% (відео)

Про це заявив директор міського департаменту охорони здоров’я Євген Григор’єв. Знайти необхідних фахівців головний лікар Одеси планує за рахунок оптимізації  кількості місць  у лікувально-профілактичних установах стаціонарного типу. Завдяки цьому  вузько направлені спеціалісти зможуть змінити напрямок своєї роботи та стати сімейними лікарями. Та перед цим їм потрібно буде пройти курси первинної спеціалізації.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі укомплектованість лікарями сімейної медицини на сьогоднішній день складає 85% (відео)