Ви тут: Головна ФАКТИ Архів 145-річчя з дня народження британського авантюриста одеського походження Сіднея Рейлі (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

145-річчя з дня народження британського авантюриста одеського походження Сіднея Рейлі (відео)

Історики називають його не інакше як Джеймс Бонд із Одеси та припускають, що саме він є прототипом головного героя романів Яна Флемінга. Видатний розвідник для Європи та не менш відомий шпигун для Радянського союзу тривалий час сприймався в пострадянському суспільстві лише з негативної сторони, а інформація про його діяльність була не надто поширеною. По всьому світу Сіднею Рейлі присвячено безліч книжок та знята не одна кінострічка. Його біографія сповнена протиріччями та дуже заплутана. Під час Першої Світової одеський Джеймс Бонд переплавляв до Росії зброю із Сполучених Штатів, служив льотчиком у військових повітряних силах Канади. Пізніше працював у британському комісаріаті,  брав участь у Паризькій мирній конференції, тощо.

4 квітня у Сіднея Рейлі – подвійний ювілей. Окрім 145-річчя одеського Джеймса Бонда, виповнюється також 100 років з дня, коли він в останнє з’явився у рідній Одесі.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів 145-річчя з дня народження британського авантюриста одеського походження Сіднея Рейлі (відео)