Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Рівень води у річці Дунай в районі міста Вилкове за останню добу підвищився на 4 сантиметри (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Рівень води у річці Дунай в районі міста Вилкове за останню добу підвищився на 4 сантиметри (відео)

Про це повідомляє прес-центр регіонального управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. Фактичний рівень води наразі – 169 см. Критична відмітка перевищена на 14 сантиметрів.  Голова Кілійської районної адміністрації Павло Бойченко повідомив, що суттєвих підтоплень у місті Вилкове зараз немає. Вода стоїть тільки на окремих городах. Втім через дві доби очікується погіршення ситуації, коли Дунай поповнять поверхневі води з Європи.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Рівень води у річці Дунай в районі міста Вилкове за останню добу підвищився на 4 сантиметри (відео)