Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі відкрилася конференція з Міжнародного співробітництва та партнерства у сфері туризму (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одесі відкрилася конференція з Міжнародного співробітництва та партнерства у сфері туризму (відео)

Фахівці галузі, урядовці та міжнародні експерти обмінюються досвідом просування туристичних послуг на міжнародному ринку. Серед учасників конференції - представники Норвегії, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Греції, Словаччини, Білорусі. Обговорюють нові види туризму. Зокрема подієвий, круїзний, діловий. Представники Львова розповідатимуть, як бренд їхнього міста впливає на іноземних гостей. Харківчани поділяться досвідом реалізації проектів транскордонного співробітництва. Конференція триватиме два дні.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі відкрилася конференція з Міжнародного співробітництва та партнерства у сфері туризму (відео)