Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Вчора близько десятої вечора два автомобілі не розминулися в районі 2 станції Великого Фонтану (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Вчора близько десятої вечора два автомобілі не розминулися в районі 2 станції Великого Фонтану (відео)

Один з автомобілів рухався по проспекту Гагаріна, коли на перехрестя з вулицею Сегедською виїхали два інші автомобілі. Першу машину водій Тойоти Каріни встиг об’їхати, а другу вже не вдалося. Відбулося зіткнення, під час якого з людей серйозно ніхто не постраждав, на відміну від автомобілів. Обидва водії запевняють – їхали на зелене світло.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Вчора близько десятої вечора два автомобілі не розминулися в районі 2 станції Великого Фонтану (відео)