Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні опублікувала відео про розслідування одеських подій 2 травня (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні опублікувала відео про розслідування одеських подій 2 травня (відео)

В чотирихвилинному ролику, зокрема, містяться інтерв’ю із потерпілими та родичами загиблих. Автори ролику зазначають, що сьогодні ніхто не поніс відповідальності за смерті. Жодну із службових осіб не було притягнуто до відповідальності за несвоєчасні дії під час заворушень у центрі міста та пожежі у Будинку профспілок.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні опублікувала відео про розслідування одеських подій 2 травня (відео)