Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі розпочався перший етап Кубку України з радіокерованих моделей танків та автомобілів (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одесі розпочався перший етап Кубку України з радіокерованих моделей танків та автомобілів (відео)

Панцир – 38, Американський бронетранспортер «Скаут», німецький «Тигр», радянські КВ, сучасні Абрамс . В Одесі розпочався перший етап Кубку України з радіокерованих моделей танків та автомобілів. На змагання з’їхалися учасники з Миколаєва, Києва, Одеси. Головним завданням було пройти трасу з перешкодами.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі розпочався перший етап Кубку України з радіокерованих моделей танків та автомобілів (відео)