Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На Кодимщині мешканці святкуватимуть Трійцю регіональним етно-фестивалем «Кодима-Фест»

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

На Кодимщині мешканці святкуватимуть Трійцю регіональним етно-фестивалем «Кодима-Фест»

Фестиваль пройде 26-27 травня в Івашковому. Відвідувачі фестивалю візьмуть участь в майстер-класах з народних ремесел та приготування регіональних страв, побачать виступи кобзарів та лірників, завітають на ярмарок. Загалом, події відбуватимуться на чотирьох майданчиках. На Головній і Денній сценах зіграють фольклорні колективи, етно-рок гурти.

Крім цього, гостям фестивалю організують екскурсії до визначних пам’яток Кодимщини та музею. Організатори зазначають, що,через відремонтовані дороги, у цьому році на 475 фестиваль можна дістатися не лише електричкою чи поїздом, а й на авто.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На Кодимщині мешканці святкуватимуть Трійцю регіональним етно-фестивалем «Кодима-Фест»