Ви тут: Головна ФАКТИ Архів До кінця року в Одеській області завершиться будівництво сучасної військової бази для морської піхоти (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

До кінця року в Одеській області завершиться будівництво сучасної військової бази для морської піхоти (відео)

Про це повідомив заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук. Перебуваючи з інспекцією на базі у військовому містечку Дачне-2, він заявив, що ця база буде експериментальною і відповідатиме усім стандартам НАТО. Наразі на території ведеться капітальне будівництво: зводяться три казарми для особового складу, чотири гуртожитки, їдальня на 500 місць, медичний пункт та фізкультурно-оздоровчий комплекс. Також ця база матиме свій власний відкритий футбольний міні-стадіон, баскетбольний майданчик, бігові доріжки та церкву. На будівництві застосовуються енергозберігаючі технології.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів До кінця року в Одеській області завершиться будівництво сучасної військової бази для морської піхоти (відео)