Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Будівництво естакади на 10 станції Великого Фонтану заважає працювати дрібним підприємцям на пляжі (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Будівництво естакади на 10 станції Великого Фонтану заважає працювати дрібним підприємцям на пляжі (відео)

Будівництво естакади на 10 станції Великого Фонтану заважає працювати підприємцям малого бізнесу на пляжі. Люди скаржаться,  що шум відлякує туристів, а будівельний пил забруднює їм робочі місця та товар, який вони продають на пляжі.

Голова департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради Наталя Мальцева повідомила нам, що на сьогодні у пріоритеті - побудувати естакаду, а не вирішувати проблеми підприємців на пляжі 10 станції Великого Фонтану. Якщо потік відвідувачів цього пляжу значно збільшиться, роботи по зведенню естакади призупинять до вересня.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Будівництво естакади на 10 станції Великого Фонтану заважає працювати дрібним підприємцям на пляжі (відео)