Ви тут: Головна ФАКТИ Архів 2012 рік Президент України оголосив Роком спорту та здорового способу життя

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

 

2012 рік  Президент України оголосив Роком спорту та здорового способу життя. Свій внесок у реалізацію, поставленого Главою держави завдання, у виконавчій владі в Одеській області вбачають не тільки в формуванні свідомості громадян належного ставлення  до власного здоров’я, пропаганді здорового способу життя та проведенню заходів, спрямованих на його утвердження, а й у створенні умов для надання нашим співгромадянам сучасних якісних медичних та оздоровчих послуг. На Одещині, не чекаючи старту нового року,  вже почато цілеспрямовану роботу зі створення саме таких умов і відразу у кількох напрямках.

В 2012  році передбачено закупити до 50 автомобілів швидкої, реанімаційних і для транспортування хворих до центральних районних лікарень.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук  наголошує на тому, що кожна амбулаторія з ФАПом забезпечуватиметься ліками для надання первинної медичної  допомоги.  В обласному центрі передбачається введення в експлуатацію хірургічного корпусу дитячої лікарні

Відкриття  лікарні У Великій Долині Овідіопольського району  тільки підтверджує серйозність намірів.  Вже обладнані клінічна лабораторія, два сучасних стоматкабінети, облаштовані всім необхідним кабінети лікарів та муніпуляційні, які дадуть змогу пройти функціональне обстеження та отримати допомогу на гідному рівні. Новим підрозділом лікарні стало приймальне відділення з операційною, перев’язочною, маніпуляційною. Важливою є охорона материнства та дитинства. У жіночій консультації можна отримати поради фахівців і належно підготувати сім’ю до пологів.  Кабінети педіатрів, ігрова кімната, кабінет для щеплення - все розраховане на те, аби підняти надання допомоги та профілактику захворювань на якісно новий рівень.

Особливу увагу приділено і серцевим хворобам. У відділенні стаціонарного лікування одночасно можуть лікуватися 30 хворих, ще 25 пацієнтів матимуть змогу щодня проходити необхідні процедури у двох палатах денного стаціонару. До їх послуг кабінет лікувальної фізкультури, кабінет відпочинку з бібліотекою і телевізором, душові.

Нова лікарня змушує згадати стару мудрість: «Нове - це часто забуте старе». Її згадали у Овідіопольському районі Одещини. Сучасні тамтешні бізнесмени додержуються традицій меценатства позаминулого століття.

Наталія Чегодар, перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації зазначила, що участь бізнесменів у суспільному житті своїх громад у Овідіопольському районі  вже традиція і вона буде продовжуватися.

Меценатство є характерним для  підприємців Одеської області  - бізнесмени завжди долучаються до тієї чи іншої справи, активна громадянська  позиція  починається з благодійності і доброти до свого ближнього.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів 2012 рік Президент України оголосив Роком спорту та здорового способу життя