Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Японія. Рух краси

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

 

В рамках святкування 20-річчя культурної асоціації «Новий Акрополь», цими днями в Одесі експонується виставка «Японія. Рух краси».

Сонце зійшло для одеситів  у приміщенні Одеської національної бібліотеки ім. Горького. Фотографії, стенди, експозиції - всім цим  поділилися з відвідувачами організатори виставки, яка вже обійшла п’ять міст України.

Японська культура  зачаровує і надихає  відвідувачів у малому помічати велике.  В повсякденності не забувати про вічне, цінувати красу однієї квітки,  завмирати в захопленні перед повним місяцем або квітучою сакурою - ось нехитрі секрети японських майстрів, завдяки яким  Японія знайшла свою неповторну Душу.

Юлія Воронецька, керівник філіалу асоціації «Новий Акрополь»: «Почему  Япония? Это культура, которая очень багата, необычайно глубока. Она  может нам позволить расширить наши представления о мире, о других людях, дополнить наш способ восприятия окружающего».

Європейців завжди захоплювала країна, де сходить сонце. Цими днями і одесити мають змогу доторкнутись до таємниць японського мистецтва, яке презентоване в приміщенні Національної бібліотеки ім.М. Горького. Відвідувачів виставки запрошують поринути в атмосферу  гармонії і миру, послухати національну музику, відвідати майстер-класи та лекції.

Схожість української і японської культур науковці вбачають в особливому відчутті єдності всього світу і присутності людини в ньому. Це саме той аспект, що спокон віків був властивий українській культурі.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Японія. Рух краси