Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Центрі реабілітації дітей-інвалідів Одеського обласного фонду «Майбутнє»

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

 

 

В Центрі реабілітації дітей-інвалідів Одеського обласного фонду «Майбутнє»  третій рік поспіль проводиться виставка, в якій беруть участь діти з різних притулків, інтернатів.

Допомогти цим дітям самовиразитися і самореалізуватися є основним бажанням працівників дитячих закладів, представників благодійного фонду співтворчості й деяких звичайних пересічних людей.

Виставка триває лише десять днів, але всі діти від безпритульних сиріт до глухонімих чи малозрячих готуються до неї цілий рік. За невеличкий проміжок часу, картини чи вироби ручної роботи дітлахів продаються зі значною швидкістю і гроші передаються дітям – власникам цих виробів для майбутніх подорожей чи лікування.

Вироби з бісеру, вишиті, намальовані чи зроблені з глини, скла,  картини дітей захоплюють різноманіттям барв, яскравою фантазією і втілення зовсім недитячої душі в роботах маленьких митців.

Виставка триватиме з 7 листопада протягом десяти днів, відвідувачі матимуть можливість не тільки подивитися на вироби дітей, а й придбати вподобані.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Центрі реабілітації дітей-інвалідів Одеського обласного фонду «Майбутнє»