Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Візит голови Одеської облради М. Пундика

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

 

В селі Усатово Біляївського району знаходиться обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДОМ «АНТИСНІД», розрахований на 50 пацієнтів, середній термін перебування на ліжку – 33 дні. Хоча, звичайно, кожен випадок індивідуальний і залежить від супутніх патологій.

Штат працівників – 36 чоловік. Їх роботу ніяк не можна назвати легкою. Тим більш, що на увагу  заслуговувало прохання частини співробітників, які проживають в службових приміщеннях, допомогти їм в приватизації житла.

Три будинки, про які йде мова, знаходяться на балансі центру, а сам центр, у свою чергу, є комунальною установою Одеської облради.

Втім, після візиту в Усатово голови Одеської обласної ради Миколи Пундика, тепер у працівників центру є для цього досить реальні шанси.

За словами голови Одеської обласної ради зараз з’явився абсолютно законний механізм і ми повинні його використати.  Схема така: є домовленість з місцевим сільським головою, він звертається до облради, а саме в Управління з майнових відносин, з проханням передати на баланс ці три будинки. Спочатку Обласна рада, а згодом Усатівська сільська рада на своїй сесії приймають рішення визнати ці будівлі житловими. Будинкам присвоюється кадастровий номер і його мешканці отримують право приватизувати приміщення. Люди отримали таку можливість після того, як Президент України Віктор Федорович Янукович підписав Указ про заходи щодо забезпечення житлових прав громадян, що проживають у гуртожитках. Саме така схема існує тепер і її випробування почалося з приватизації гуртожитку, який знаходиться на території Усатівської сільської ради.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Візит голови Одеської облради М. Пундика