Ви тут: Головна Про нас

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Філія ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Одеська регіональна дирекція"

Філія ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Одеська регіональна дирекція" – це потужна мас-медійна компанія, яка динамічно розвивається, забезпечуючи всебічне висвітлення життя південного регіону України, зорієнтована на підтримку виконання найважливіших завдань державної ваги, суспільно-політичних проблем, рішень керівних органів держави і регіону. Саме тому помітне місце в програмі посідає блок передач, в яких беруть участь керівники Одеської облдержадміністрації, обласної та міської рад, котрі послідовно роз’яснюють найважливіші укази та постанови, доповідають про їх реалізацію.

Сьогодні ведеться трансляція власних програм на двох теле- і двох радіоканалах. Основу тематичної політики складає державне замовлення на виробництво життєво важливих для Одещини соціальних, економічних, політичних, культурологічних, інформаційних та інших програм. Вони готуються на державницькій платформі із врахування основних реалій регіону та актуальних потреб сьогодення. Увійшли в практику випуски більшості теле- і радіопередач у прямому ефірі, цільова підготовка відеофільмів про досвід господарювання кращих трудових колективів і провідних галузей у нових ринкових умовах.

Телекомпанія має високопрофесійний творчий та технічний потенціал. Колектив Одеської ОДТРК не тільки постійно бере участь в усіх престижних всеукраїнських та міжнародних теле- та радіо фестивалях і конкурсах, але й неодноразово здобуває почесні місця.

Одещина - приморський і прикордонний регіон, в якому мешкає понад 2 мільйони чоловік. Тому невипадково, розглядаючи розвиток новітніх засобів масової інформації, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення та Держкомтелерадіо України, розпочали виконання плану переходу на цифрове мовлення саме з Одещини (разом із Сумщиною та Закарпаттям).

Філія ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Одеська регіональна дирекція" незабаром порадує мешканців Одеси та Одеської області новою якістю мовлення завдяки технічному оснащенню та прагненню колективу до своєчасних змін на найкраще.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Про нас