Ви тут: Головна Новини каналу

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Телемарафон «Одеса. Україна. Європа» презентував досвід європейської інтеграції Одещини

Україна — це вже Європа. Такий головний висновок телемарафону Одеського державного телебачення “«Одеса. Україна. Європа», який відбувся 22 травня.

Це підкреслювали у своїх виступах практично всі учасники чотирьохгодинного прямого ефіру. Гостями прикрашеної у європейському форматі  студії одеського телебачення стали понад 50  найбільш авторитетних представників Одеської області -   підприємці, керівники підприємств, фермери,  дипломати,представники влади та громади, молодь, депутати, вчені, митці, художні колективи.

Вони висловлювали своє бачення місця України, а зокрема Одеси, в європейській спільноті, ділилися успішним досвідом, який область має у різних сферах діяльності, представляли інвестиційний потенціал регіону,  аналізували  те, що необхідно зробити, щоб країна стала повноцінним членом Європейського союзу.

 

Телемарафон «Одеса. Україна. Європа» від 22.05.15 частина II

Телемарафон «Одеса. Україна. Європа» від 22.05.15 частина III

Телемарафон «Одеса. Україна. Європа» від 22.05.15 частина IV

Одеське радіо приєдналося до проекту «Єднаємо Україну, ламаючи стереотипи»

Одеське обласне радіо долучилось до нового просвітницького проекту київської благодійної організації під назвою «Єднаємо Україну, ламаючи стереотипи», який проводиться за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Громадські активісти, відомі журналісти, блогери та радіослухачі обговорюють в прямому ефірі теми взаєморозуміння між українцями, поліпшення співпраці, зв’язків та обміну інформацією між різними регіонами України.

Слідом за Дніпропетровськом, Запоріжжям, Харковом, Львовом, Ужгородом, Миколаєвом черговий ефір в рамках проекту відбудеться в радіостудії Одеської обласної державної телерадіокомпанії 15 квітня о 18:10.

Одеське державне телебачення підготувало телевізійну версію благодійного концерту «Незабутня Квітка»

Одеська обласна телерадіокомпанія підтримала благодійний проект “Незабутня Квітка” та відзняла повну версію масштабного концерту, який відбувся 4 квітня в Одесі.

Цей проект, започаткований у 2007 у Нью-Йорку, присвячено пам'яті американській співачці українського походження Квітки Цісик, яка багато зробила для популяризації української культури у світі.

Концерт в Одеському театрі опери та балету зібрав таких українських зірок як Джамала, Віталій Козловський, Оксана Муха, Павел Табаков, Illaria та інші. Виручені кошти будуть передані жінкам Одеської області для профілактики та лікування раку молочної залози.

Треба зазначити, що Квітка Цісик є прикладом мужньої боротьби саме з такою тяжкою недугою - протягом 7 років вона хворіла на рак, але не  здавалася, писала пісні і виступала на сцені.

Прем'єра повної версії концерту, підготовленої колективом ОДТРК,  в ефірі телерадіокомпанії 11 квітня 2015р. об 11:40.

Благодійний концерт “Незабутня Квітка” від 04.04.2015

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю Одеської обласної державної телерадіокомпанії. Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації ООДТРК, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт ООДТРК обов'язкове.

©2011 Одеська обласна державна телерадіокомпанія

Наразі на сайті

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Новини каналу