Ви тут: Головна Новини каналу З жовтня 2017 року розпочинаються відбіркові тури Другого дитячого телевізійного конкурсу читців та декламаторів "Зоряна хвиля"

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

З жовтня 2017 року розпочинаються відбіркові тури Другого дитячого телевізійного конкурсу читців та декламаторів "Зоряна хвиля"

Для абсолютної більшості мешканців Одеської області, що перебувають за межами Одеси, телебачення залишається головним засобом отримання актуальної політичної інформації і розважальних програм. До ідеї створення телевізійного конкурсу читців та декламаторів "Зоряна хвиля" призвели наступні міркування: По-перше, для багатьох українських дітей телебачення є важливим способом організації дозвілля, основною розвагою. Це особливо актуально для сімей з невисоким достатком, в яких доступ до широкосмугового Інтернету, платних каналів і іншим формам розваг обмежений.

По-друге, відсутність в Україні розвиненої і доступної системи дитячих і юнацьких ЗМІ не створює можливої альтернативи широко поширеному розважальному контенту. По-третє, не слід забувати і про культурно-освітню роль телебачення, яке може багато принести в формування цінностей і інтелектуального рівня дітей, як це відбувається в практиці ряду зарубіжних громадських мовників в країнах Європи, Північної Америки, Азії. Мета дитячоготелевізійного конкурсу читців та декламаторів "Зоряна хвиля": Долучити дітей до світу поезіїта прози. Дозволити дітям розкритисвої творчі здібності. Перший дитячий телевізійний конкурс читців та декламаторів "Зоряна хвиля" був започаткований та проведений у 2016 році за підтримки ГО "Інтелектуальний форум", ГО "Фонд "Дружба" та ОДТРК (в теперішній час – філія ПАТ НСТУ "Одеська регіональна дирекція"). Конкурс розраховано на учасників від 6 до 17 років у 4 вікових категоріях. Серед учасників та переможців конкурсу були діти з малозабезпечених та багатодітних сімей. З жовтня 2017 року розпочинаються відбіркові тури Другого дитячого телевізійного конкурсу читців та декламаторів "Зоряна хвиля", що відбудуться у всіх районах Одеської області та м. Одесі. Конкурс буде тематичний. Учасники конкурсу будуть виступати з творами відомих поетів та письменників багатьох національностей, імена та творчість яких пов'язана з Одеською областю. Членами журі є відомі діячи культури, освіти та знакові для області громадяни.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Новини каналу З жовтня 2017 року розпочинаються відбіркові тури Другого дитячого телевізійного конкурсу читців та декламаторів "Зоряна хвиля"