Ви тут: Головна Новини каналу В Одеській філії ПАТ "НСТУ" провели Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одеській філії ПАТ "НСТУ" провели Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

У День української писемності та мови одесити  взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Для цього вони скористалися запрошенням Одеської філії НСТУ та обласного управління культури. Гасло радіодиктанту: "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".

Доречі, окрім України, його писали в Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді. В одеській телестудії зібралися представники десяти національностей.  Їх вік – від 9 до 72 років. Про мотивацію своєї участі в написанні диктанту вони розповіли в прямому ефірі телеканалу «UA. Перший» та Першої програми Українського радіо. Темою диктанту були українські пісні. Під час написання цього тексту учасники цієї події в чергове переконалися, що в піснях – душа українського народу. Всі вони отримали на згадку дипломи та книжки українських авторів.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 125 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Новини каналу В Одеській філії ПАТ "НСТУ" провели Всеукраїнський радіодиктант національної єдності