Ви тут: Головна Новини каналу Дивись ефір, скануй QR-код, бери участь у дискусії в соцмережах

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Дивись ефір, скануй QR-код, бери участь у дискусії в соцмережах

Одеське Суспільне стає ближчим до глядачів. Відтепер за допомогою QR-коду, що розташований улівому верхньому кутку екрана, можна отримати посилання на всі інтернет-платформи телеканалу ТРК «Одеса» та долучитися в режимі реального часу до обговорення програм.

Зчитати QR-код може кожен, у кого є мобільний телефон або планшет із фотокамерою і спеціальним додатком для читання шифру.

Одеська філія Суспільного створила QR-код, щоб телеглядачі могли швидко й зручно брати участь в інтерактиві, безпосередньо спілкуватися з ведучими під час прямого ефіру, а також мали змогу коментувати на офіційних сторінках філії в соціальних мережах будь-яку розміщену інформацію.

«Ми виходимо таким чином на зовсім інший якісний рівень. При цьому, ніяких витрат ми не робили, не купували ніякого дорогого обладнання. Просто використали сучасні технології - те, що нам доступно», - зазначив менеджер Одеської філії Суспільного Олег Небольсін.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Новини каналу Дивись ефір, скануй QR-код, бери участь у дискусії в соцмережах