Ви тут: Головна Новини каналу Одеське державне телебачення підготувало телевізійну версію благодійного концерту «Незабутня Квітка»

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Одеське державне телебачення підготувало телевізійну версію благодійного концерту «Незабутня Квітка»

Одеська обласна телерадіокомпанія підтримала благодійний проект “Незабутня Квітка” та відзняла повну версію масштабного концерту, який відбувся 4 квітня в Одесі.

Цей проект, започаткований у 2007 у Нью-Йорку, присвячено пам'яті американській співачці українського походження Квітки Цісик, яка багато зробила для популяризації української культури у світі.

Концерт в Одеському театрі опери та балету зібрав таких українських зірок як Джамала, Віталій Козловський, Оксана Муха, Павел Табаков, Illaria та інші. Виручені кошти будуть передані жінкам Одеської області для профілактики та лікування раку молочної залози.

Треба зазначити, що Квітка Цісик є прикладом мужньої боротьби саме з такою тяжкою недугою - протягом 7 років вона хворіла на рак, але не  здавалася, писала пісні і виступала на сцені.

Прем'єра повної версії концерту, підготовленої колективом ОДТРК,  в ефірі телерадіокомпанії 11 квітня 2015р. об 11:40.

Благодійний концерт “Незабутня Квітка” від 04.04.2015

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 134 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Новини каналу Одеське державне телебачення підготувало телевізійну версію благодійного концерту «Незабутня Квітка»