Ви тут: Головна Новини каналу

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одеській філії ПАТ "НСТУ" провели Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

У День української писемності та мови одесити  взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Для цього вони скористалися запрошенням Одеської філії НСТУ та обласного управління культури. Гасло радіодиктанту: "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".

Read the full story

Почесний посол Миру нагородив Одеську філію ПАТ «НСТУ»

Почесний посол Миру Андрій Горчаков нагородив Почесною відзнакою Миру Одеську філію ПАТ «НСТУ».

З жовтня 2017 року розпочинаються відбіркові тури Другого дитячого телевізійного конкурсу читців та декламаторів "Зоряна хвиля"

Для абсолютної більшості мешканців Одеської області, що перебувають за межами Одеси, телебачення залишається головним засобом отримання актуальної політичної інформації і розважальних програм. До ідеї створення телевізійного конкурсу читців та декламаторів "Зоряна хвиля" призвели наступні міркування: По-перше, для багатьох українських дітей телебачення є важливим способом організації дозвілля, основною розвагою. Це особливо актуально для сімей з невисоким достатком, в яких доступ до широкосмугового Інтернету, платних каналів і іншим формам розваг обмежений.

Read the full story

Одеська філія ПАТ "НСТУ" отримала нагороду

20 жовтня Одеська філія ПАТ "НСТУ" отримала нагороду від керівництва Міжнародного лицарського козацького ордена імені Святого Миколая за висветлення і популяризацію традицій українського козацтва. Нагороду вручила перший заступник Отамана козацького ордена Любов Тараненко. Співпраця з патріотичними громадськими організаціями є пріоритетним в роботі Одеської філії, тому і надалі тема козацтва і патріотичного виховання буде широко висвітлюватися в програмах телерадіокомпанії.

Телемарафон «Одеса. Україна. Європа» презентував досвід європейської інтеграції Одещини

Україна — це вже Європа. Такий головний висновок телемарафону Одеського державного телебачення “«Одеса. Україна. Європа», який відбувся 22 травня.

Це підкреслювали у своїх виступах практично всі учасники чотирьохгодинного прямого ефіру. Гостями прикрашеної у європейському форматі  студії одеського телебачення стали понад 50  найбільш авторитетних представників Одеської області -   підприємці, керівники підприємств, фермери,  дипломати,представники влади та громади, молодь, депутати, вчені, митці, художні колективи.

Вони висловлювали своє бачення місця України, а зокрема Одеси, в європейській спільноті, ділилися успішним досвідом, який область має у різних сферах діяльності, представляли інвестиційний потенціал регіону,  аналізували  те, що необхідно зробити, щоб країна стала повноцінним членом Європейського союзу.

 

Телемарафон «Одеса. Україна. Європа» від 22.05.15 частина II

Телемарафон «Одеса. Україна. Європа» від 22.05.15 частина III

Телемарафон «Одеса. Україна. Європа» від 22.05.15 частина IV

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 173 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Новини каналу