Ви тут: Головна Онлайн радіо Фотоблог Новини України ОДА Едуард Матвійчук: «III Одесский международный кинофестиваль, который успешно прошел в Одессе – одно из знаковых ...

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Едуард Матвійчук: «III Одесский международный кинофестиваль, который успешно прошел в Одессе – одно из знаковых ...

_R5E5101-0000000

21 липня в приміщенні Одеського національного академічного театру опери та балету відбулася урочиста церемонія закриття ІІІ Одеського міжнародного кінофестивалю, що проходив за підтримки  голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука, а також – церемонія  нагородження фільмів-переможців конкурсної програми.

Визначення цьогорічного володаря гран-прі ІІІ Одеського міжнародного кінофестивалю вперше відбувалося за підсумками глядацького голосування. «Золотого Дюка», а також грошову винагороду в розмірі 15 тисяч доларів, отримав британський режисер Р. Норріс за кінострічку «Зламані». Друге та третє місце за глядацькими вподобаннями посіли стрічки «Парад» С. Драгоевича та фільм «Пісочна людина» П. Луізі.

Крім того, переможців визначило міжнародне журі ОМКФ, назвавши кращим фільмом  цьогорічної конкурсної програми  картину  «В тумані» режисера Сергія Лозниці. Нагороди за кращу режисуру  отримали творці фільму «Революція» - режисери Бенуа Делепін та Гюстав де Керверн. «Золотого Дюка» за кращу акторську роботу – акторська група фільму «Ляльковий дім». Також спеціальні нагороди Міжнародного журі отримала кінострічка «Звичайна справа» Валентина Васяновича та робота режисера Раду Юде «Усі в нашій родині».

Як зазначають організатори, цьогорічний кінофестиваль повністю виправдав сподівання, які на нього покладалися: він став найбільш масовим за свою історію, а також – дозволив перейти на форму визначення переможців за допомоги голосування глядачів.

Коментуючи підсумки ІІІ Одеського міжнародного кінофестивалю» в інтерв’ю виданню «Регіональний вісник» голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук наголосив на важливості проведення подібних заходів в Одеському регіоні:

«Областная власть и в дальнейшем будет поддерживать такие мероприятия. В том числе – и в финансовом плане. В этом году мы выделили на проведение ОМКФ около полумиллиона долларов. Это немалая сумма. И мы будем всячески поддерживать самые разнообразные культурные мероприятия и в дальнейшем. Это касается таких знаковых культурных событий, как Одесский международный кинофестиваль, Международный фестиваль искусств в одесской опере, так и небольших культурных мероприятий, проходящих на территории Одесской области» - підкреслив Едуард Матвійчук.  

_R5E5146-0000000

_R5E5121--0000

Джерело інформації

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Онлайн радіо Фотоблог Новини України ОДА Едуард Матвійчук: «III Одесский международный кинофестиваль, который успешно прошел в Одессе – одно из знаковых ...