Ви тут: Головна Телевізійні проекти

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Телевізійні проекти

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні передачі

Факти

В прямому ефірі - новини міста та області, соціально-економічний та суспільно-політичний огляд життя регіону, України, світу. Висвітлюються проблеми простих людей, які вирішуються за  безпосередньою участю журналістів.

Факти 7 днів

В підсумковій тижневій інформаційно-аналітичній програмі виділяються найважливіші події та явища, які відбувалися в регіоні протягом тижня за участю керівного складу країни, міста Одеса та області.

Спортивна Одещина

Аналітична програма прос тан розвитку спорту в Одесі та Одеській області, зустріч з переможцями змагань різного рівня.

Європейський вимір

Шлях України в Європу, важливість виконання Угоди про асоціацію з ЄС, лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Актуально

Вісвітлює актуальні теми сьогодення

Новий день

Проект висвітлює соціально-важливі аспекти в житті Одеси та області: побудова громадянського суспільства, очищення влади, боротьба з корупцією, побудова нової демократії, допомога воїнам АТО, захист соціальних інтересів громадян.

 

Як бути

Соціальні проблеми різних верств населення: проблеми соціальної адаптації осіб з обмеженими фізичними можливостями, тлумачення законодавчих актів соціального плану, наркоманії, дитячого алкоголізму, насильства в родині/дитячому закладі.

 

Культурно-мистецькі передачі

Діалоги

Програма присвячена державним, професійним святам, визначним подіям, датам, ювілеям. Україна в образах видатних діячів держави, культури, науки та освіти.

Багатобарвна Одещина

Програма присвячена розкриттю етнокультурних традицій національних меншин Одещини, різноманіттю діяльності Асоціації національно-культурних товариств Одеської області.

Плаюл натал

В програмі висвітлюється суспільне, культурне життя етнічних молдован, які мешкають на Одещині, їх традицій і культури давнини та сьогодення.

(Молдовською мовою)

Імена

Щотижнева передача про історію державного радіо і телебачення в Одеському регіоні. Нариси про ветеранів, зустрічі з творчими працівниками.

Роден край

В програмі висвітлюється суспільне, культурне життя болгарського населення Одещини, традиції і культура давнини та сьогодення.

(Болгарською мовою)

Ана тарафи

В програмі висвітлюється суспільне, культурне життя гагаузького населення Одещини, традиції і культура давнини та сьогодення.

(Гагаузькою мовою)

Вечірня Одеса

Прямоефірна програма присвячена обговоренню гострих суспільно-політичнихпитань з представниками громадськості, політикуму, істориками, політологами, економістами.

 

Науково-просвітницькі передачі

Агро Олімп

Програма розповідає про стан справ в аграрному секторі, переробній промисловості, селекційній науці.


Енергоманія

Програма про розбудову енергетичної безпеки і незалежності України, впровадження енергоефективних технологій, модернізацію обладнання, широке залучення відновлюваних джерел енергії, в тому числі, місцевих видів палива. Наголошується на необхідності виховання цивілізованого ставлення до енергії та її споживання.

36,6

Передачі про здоровий спосіб життя, боротьба з тютюнокурінням, алкоголізмом, рекомендації щодо профілактики захворювань, лікування, поради лікарів, ознайомлення із законодавством України у сфері збереження здоров'я нації

Візьміть дитину у родину

Програма створена спільно з обласною службою у справах дітей. Мета - пропагування усиновлення малюків з інтернатів та дитячих будинків.

Октава

Програма є майданчиком для молодих, обдарованих, перспективних та стильних гостей студії, які представляють свій світ захоплень у різних сферах життя.

Освіта - сучасність і майбутнє

В програмі знаходять висвітлення проблеми школи, вищої та середньої освіти; приділяється окрема увага місцю учбових закладів у вихованні молоді на принципах добра, прагнень до різностороннього розвитку, поваги та пам'яті подвигу захисників Вітчизни.

Шляхи пізнання

Розповіді про потужну одеську наукову школу, нові відкриття одеських вчених, підтримку наукової діяльності, зокрема,  молодих вчених. Наукова творчість одеських студентів та їх прагнення в науці.

 

Відкрита сфера

Програма доступно та популярно розповідає про найцікавіші відкриття в різних сферах науки, їх практичне значення та реальне втілення у житті людини і суспільства.

Екологія

Програма направлена на розкриття тем, пов'язаних із взаємодією організма людини з навколишнім середовищем: якість продуктів харчування, якість обробки землі, біологічні складові продуктів.

 

 

Дитячі передачі

Ви знаєте?

Програма навчального характеру для дітей середнього віку. Юні натуралісти, різноманітні гуртки, яки виховують у дітей любов до природи, до навчання. Дослідження у різних дорослих науках проводять діти.

 

 

TV-Forum

Соціально-молодіжне ток-шоу. Актуальні теми, сприяння пропаганді здорового способу життя, національних та загальнолюдських духовних та моральних цінностей.

Живі сторінки

Програма журнального типу про флору та фауну регіону, екологічне виховання, стан навколишнього середовища. Про світ домашніх тварин та зоопарк Одеси. Діти пізнають, вчаться любити природу, її берегти. Виховується відповідальність за "братів наших менших".

Чудо-чадо

Розважальна програма за участю дітей, розповіді про юні таланти. Світ дитячих захоплень. Малі вундеркінди дивують своїми здібностями однолітків, дорослих, глядачів.

 

Мікс

Програма для глядачів різного віку, показує світ їх захоплень: нумізматику, краєзнавство, подорожі, прогулянки вулицями Одеси та пошукові експедиції в катакомбах, де у роки Великої Вітчизніної війни діяв партизанський визвольний рух від фашистських загарбників.

  Музичні програми

Мозаїка дня

Ранкова програма, носить розважально-пізнавальний характер і має під собою напрям освітноьї програми. Складається з декількох сторінок тележурналу, які направлені на вивчення англійської мови, майстер-класів з того чи іншого видів прикладного мистецтва. 

Суботній ранок

Суботня ранкова програма про музичне мистецтво, творчисть українськіх співаків, композиторів, розповіді про аматорські колективи. Інформацфйна-музична програма насичена цікавими фактами, календар знаменних дат події та знанних постатей народжених в Україні.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна Телевізійні проекти